MFB lakossagi EH banner 1200x150px
Bejelentkezés
Frissítve: 2018 May 26, 5:58

Télen sem pihennek a tarpai labdarúgók - az elmúlt hét eredményei

  • Közzétéve Sport hírek

Az elmúlt hét végén Csengerben került megrendezésre az általános iskolai korosztály utánpótlás Futsal csapatainak, Megyei Tornájának első fordulója. Egyesületünk mindhárom korosztályban  „A” és „B” csapatokat indított.

27536847 2019338021434054 353044691 o

Utánpótlás Futsal Tornák első forduló eredményei (Csenger):
U-11: Tarpa "B" - Mátészalka ULE 0:2, - Csenger 5:1, - Nagyecsed 3:2,
U-11: Tarpa "A" - Mátészalka 0:3, - Jánkmajtis 8:0, - Csenger Futsal 3:1, - Tisztaberek 5:0.

U-13: Tarpa "B" - Tisztaberek 2:1, - Csenger FC 11:0, - Mátészalka ULE 2:0,
U-13:Tarpa "A" - Mátészalka 0:0, - Jánkmajtis 3:0, - Csenger Futsal 9:0, - Nagyecsed 1:1.

U-15: Tarpa "B" - Mátészalka ULE 0:1, - Nagyecsed - 0:1, - Csenger 5:0,
U-15. Tarpa "A" - Jánkmajtis 8:0, - Csenger Futsal 13:0, - Tisztaberek 3:2, Mátészalkai MTK 1:0

futi3


FUTSAL HÉTFŐ HAZAI PÁLYÁN:
Az a ritka állapot adódott elő, hogy ma, január 29-én, hétfőn három futsal csapatunk bajnoki mérkőzése is hazai pályán, azaz a Vásárosnaményi Sportcsarnokban zajlik.
U-17, 16:00 kezdéssel: Gyulaháza,
U-20, 17 órai kezdéssel: Futsal Csenger,
Regionális Felnőtt, 19 kezdéssel: Levelek.

   A Futsal Bumm hétfői eredményei:
Az utánpótlás csapataink frissen, sziporkázva hozták a győzelmeket. Az U-17 11:0 arányban Gyulaháza csapatát, az U-20 a nagy futsal erényekkel bíró Csenger csapatát 10:2 arányban győzte le.

futi5

A Felnőtt Csapatunk felett a rossz "Omenek" változatlanul jelen vannak, így az elmúlt heti Nyírkarász elleni győzelmet most hazai vereség követtem 3:5 arányban maradtunk alul a Levelek Csapatával szemben.

E héten az U-17 csapatunkra még egy komoly megmérettetés vár február 3-án, pénteken a listavezető Levelek otthonában.


Felkészülési és Műfüves Torna Mérkőzései Menetrendje,

Január

időpont

hazai

vendég

eredm.

       

január 24.

szerda

     

16:30

Tarpa U-19

Beregdaróc

2 : 3

18:30

Vámosoroszi

Tunyogmatolcs

5 : 2

       

január 27.

szombat

     

12:00

Vámosoroszi

Beregdaróc

3 : 2

14:00

Gergelyiugornya

Jánkmajtis

2 : 5

16:00

Tiszakóród

Milota

5 : 2

       

január 28.

vasárnap

     

10:00

Tarpa II.

Fehérgyarmat II.

7 : 2

12:00

Sonkád

Barabás

2 : 5

14:00

Csenger

Vásárosnamény

2 : 0

       

január 31.

szerda

     

17:00

Fehérgyarmat

Vásárosnamény

 

19:00

Csengersima

Jánkmajtis