Bejelentkezés
Frissítve: 2024 Apr 27, 23:02

Nagyvarsányi úszópalánták sikerei a Fehértó Kupán

• Közzétéve Sport hírek

A sikeres diákolimpiai országos elődöntő után újabb megmérettetésen vettek részt a nagyvarsányi úszópalánták. Ezúttal  a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Utánpótlás Úszó Körverseny Újfehértón megrendezett fordulóján vettek részt.

KépF2

Rendhagyó módon csak 50 m-es versenyszámok szerepeltek a versenyprogramban. Elsőként az egyéni versenyszámokat rendezték meg.

Kolozsvári Aténa 3 számban (pillangóúszás,hátúszás,gyorsúszás) is az első helyen végzett.

Dévai Csenge 2 egyéni aranyat (pillangóúszás,mellúszás) zsebelt be.

Simon Dóra (pillangóúszás) és Szabó Dorina Cseng (mellúszás) pedig a dobogó 3.fokára állhatott fel.

Szilágyi Panni (mellúszás) alig lecsúszva a dobogóról,a 4.helyen végzett.

Az egyéni versenyek után két varsányi váltó is vízbeszállt az érmekert 4x50 m-es vegyesváltóban.

A Vl, korcsoportos váltó Kolozsvári Aténa,Szabó  Dorina Csenge,Dévai Csengem,Simon Dóra összetételben,erős ellenfelek előtt,nagy küzdelemben aranyérmes lett, a lV. korcsoportos váltó Simon Dóra, Szilágyi Panni, Dévai Csenge, Szabó Dorina Csenge összetételben pedig szintén erős ellenfelekkel versenyezve második helyen végzett.

Reklám: Tünde Esküvői Ruhaszalon az Univerzum Üzeltházban - Kattintson a képre!